Футболни съдии от България и Турция се срещат в приятелски мач на "Арена Арда" в Кърджали

Футболни съдии от България и от Турция ще играят приятелски мач на "Арена Арда" в Кърджали в началото на септември, а инициативата има няколко благотворителни направления, каза пред журналисти кметът на Кърджали доц. д-р Хасан Азис, съобщи БТА. Той..

публикувано на 07.09.23 в 09:07

Юношите на "АРДА" - категорични победители при старта на новото първенство

С категорична победа от 0:5 срещу старозагорци започнаха новото първенство  играчите от школата на ПФК "АРДА". Тимът от набор U17 бе повече от категоричен при гостуването си на "ВЕРЕЯ" в среща от първенството на Зона Пловдив. Кърджалийските..

публикувано на 05.09.23 в 11:53

АРДА се изправя в контрола срещу ЛОКО Пд

Отборът на АРДА ще използва почивката за националните отбори, като ще изиграе контролна среща, съобщиха от пресцентъра на отбора. Двубоят ще е срещу Локомотив Пд и ще се състои на 8 септември от 17:45 ч. на АРЕНА АРДА. Срещата ще бъде предавана на живо в..

публикувано на 05.09.23 в 11:35

Младите надежди на "Арда" разгромиха "Берое" с 4:0

Младите футболисти на Арда до 16 години победиха връстниците си от Берое като гости с 4:0. Това се случи в среща от 6-ти кръг на първенството в Елитната група към БФС.  Най-убедителната победа за нашите млади таланти от началото на първенството е голям..

публикувано на 04.09.23 в 12:05
Така трябва да изглежда Централната трибуна на стадион

"Крумовград" загуби тежко като гост с 0:4 от лидера "Локомотив Пловдив"

"Крумовград" загуби от "Локомотив Пловдив" с 0:4 при гостуването си на „черно-белите“ в 8-мия кръг на шампионата. За първи път в историята си Локо записа седем поредни победи в Първа лига.  Джовани и Хорхе Сегура се разписаха през първата част, а..

публикувано на 04.09.23 в 11:45
Асен Караславов

Асен Караславов е новият изпълнителен директор на ФК Крумовград

Управителният съвет на новака в Първа футболна лига ФК Крумовград утвърди новите промени в ръководството на клуба. Доскорошният прокурист на Ботев (Пловдив) Асен Караславов е новият главен изпълнителен директор на “жълто-сините”, а Ерай Карадайъ ще заема..

публикувано на 01.09.23 в 14:53

И момичета се включват в "Парадайз Къп"

И момичета излизат на терена в тазгодишното издание на футболния турнир „Парадайз Къп“. Това ще бъде за първи път, съобщи треньорът на Футболна академия „Арда 1924“ Благовест Саръев. „Септември месец ни очаква нашия турнир тук, в Кърджали, който..

публикувано на 24.08.23 в 15:02

Момчилград ще е домакин на национален турнир по тенис на маса "Даниела Гергелчева"

Момчилград посреща млади тенисисти в поредния турнир от националните състезания по тенис на маса. Турнирът ще се състои от 25 до 27 август, т.г. и ще носи името на европейската шампионка и почетен гражданин на Община Момчилград Даниела Гергелчева...

публикувано на 22.08.23 в 12:27

ФК "Родопа" с благотворителна кауза за началото на учебната година

Футболен клуб "Родопа" (Смолян) стартира благотворителна акция в помощ на деца в нужда преди старта на новата учебна година. За целта в първите две домакински срещи с "Ботев" II (Пловдив) и "Карнобат" (Карнобат) ще бъдат поставени кутии за дарения на..

публикувано на 18.08.23 в 12:52
Шампионът Тунджай Тасим

Шампионът Тунджай Тасим откри клуб по карате

Със седем медала си дойдоха от международно състезание в Сърбия шестима от възпитаниците на карате клуб „Цанев“, филиал Кърджали, водени от треньора си, европейския шампион Тунджай Тасим. Създателят на клуба на национално ниво е вицеевропейският и..

публикувано на 18.08.23 в 00:23

Мароканско крило се завръща в "Арда"

"До броени дни мароканското крило Ел Мами Тетах ще се завърне в ПФК Арда" - това заяви за официалния сайт на елитния клуб спортният директор Ивайло Петков. След успешни преговори с турския "Аланияспор" Тетах ще бъде преотстъпен на "Арда" за една година...

публикувано на 16.08.23 в 17:41
Радостта на Григор Димитров след последната точка

Григор Димитров напредна с едно място в световната ранглиста по тенис

Най-добрият български тенисист Григор Димитров напредна с една позиция в новото издание на световната ранглистата на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП). Димитров загуби 45 точки от актива си, но събраните 1690 бяха достатъчни за 19-ото..

публикувано на 14.08.23 в 15:11

Арда победи Локомотив София

В първи двубой от 5-тия кръг в Ефбетлига, отборът на Арда Кърджали победи с минималното 1-0, като домакин, гостите от Локомотив София.  Единственото попадение в срещата бе отбелязано от капитана на Арда Лъчезар Котев, който отбеляза красив гол след..

публикувано на 11.08.23 в 21:25

Арда посреща Локомотив София

АРДА се изправя срещу ЛОКОМОТИВ СОФИЯ в 5-тия кръг от Ефбет лига. Мачът ще се играе на Арена Арда от 19 часа. В последния двубой отбора на Александър Тунчев записа първа победа в новото първенство, след като се наложи с 2:0 при гостуването си на..

публикувано на 11.08.23 в 16:07
Шампионът Тунджай Тасим гостува в предаването

Тунджай Тасим: След Япония съм във върхова форма

„ Трудно е, не е лесно, защото наистина, ако се занимаваш професионално със спорта си, свързано е с много средства – за екипировки и лагери, пътувания, състезания.  Жалкото е, че не се прави достатъчно за децата, които наистина искат да се развиват  и..

публикувано на 08.08.23 в 23:29

Четири медала за "Арда" Кърджали от ДИШ 2023 г. по кану-каяк

Приключи индивидуалната надпревара в Държавния шампионат по кану-кяак в Пловдив. Спортен клуб "Арда" Кърджали се завърна с четири медала. Това каза треньорът на младежите Янко Мандаджиев. "Мина много добре, даже малко над очакванията, но тъй като..

публикувано на 06.08.23 в 15:50

Десетки маратонци ще се включат в спортния полумаратон „Ардино-Дяволски мост-Ардино“

Десетки маратонци ще се включат в спортния полумаратон „Ардино - Дяволски мост - Ардино“ за купата на кмета на Община Ардино. Надпреварата ще се проведе на 12 август (събота) в рамките на третото издание на „Дните на Ардино“ в следните възрастови групи:..

публикувано на 05.08.23 в 16:08

Крумовград гостува на Берое

В понеделник (7 август) Крумовград се изправя срещу отбора на Берое в мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Двубоят е от 21:15 часа на стадион “Берое” в Стара Загора. Билетите вече са пуснати в продажба. Както бе обявено по-рано „Берое“ реши да инициира..

публикувано на 05.08.23 в 10:31
Арда спечели срещу Ботев в Пловдив

Арда победи Ботев в Пловдив

Тимът на Арда надигра с 2:0 като гост Ботев (Пловдив) в среща от 4-ия кръг на футболното ни първенство. Гостите от Кърджали решиха всичко само в рамките на две минути в края на първото полувреме, с попадения на Умар Сако и Станислав Иванов. Двубоят..

публикувано на 05.08.23 в 09:40